Interessert i å bli en LULU-forhandler?

Ta gjerne kontakt med LULU-salgsagentene direkte via kontaktene nedenfor.

Norge

Storheil Agency

Karianne Vastveit
Phone +47 906 78 892
karianne@storheilagency.com
www.storheilagency.com

Maridalsveien 87 B // Building 8
0461 Oslo

Belgia og Luxembourg

Pas De Deux

Michèle Albers
+32(0) 9 328 05 40
info@pasdedeux.be
www.pasdedeux.be

Maagd Van Gentstraat 10
9050 Gentbrugge

Storbritannia

Somewhere Agency

Nicole Shad
+44 (0) 20 7274 1633
+44 (0) 74 8590 0004
nicole@somewhereagency.com

Daniella Alves Braithwaite, Director
+44 (0) 7861 785 763
daniella@somewhereagency.com

Unit 1, Walton Lodge Laundry, 374 Coldharbour Lane, London, SW9 8PL

Danmark

Guru Agency

Jane Thomsen
Phone +45 27 14 67 54
jt@guru-agency.com

Martin Gaden
Phone +45 27 28 28 26
mg@guru-agency.com
www.guru-agency.com

Tyskland og Østerrike

Buhrs 3.0

Anna Buhrs-Kühner
+49-170-2853583
anna.buhrs-kuehner@buhrs.de

Lilistraße 83E
63067 Offenbach am Main
www.buhrs.de

Nederland

Beer & Cheese

Birkit Kroon
birkit@beerandcheese.nl
+31 (0) 6 42571826
www.beerandcheese.nl

Sverige

Kul Agentur

Caroline
+46(0)723971818
caroline@kulagentur.se
www.kulagentur.se

Resten av verden

Anja Gottliebsen
anja@lulucopenhagen.com

Detaljer om firmaet

Firmaets mva-nummer: 929178807MVA

Returadresse:

LULU Copenhagen
Kronprinsensgade 13, 4. sal
1114 København K
Danmark

Messer

Møt oss på følgende motemesser:

​Revolver - Copenhagen Int. Fashion Trade Show SS & AW
​Berlin - Premium Berlin SS & AW
​Supreme Women & Men - München SS & AW

Presse

For alle presserelaterte henvendelser, vennligst kontakt:

Anja Gottliebsen
anja@lulucopenhagen.com

På denne lenken finner du pressebilder og andre mediefiler.
For å motta påloggingen, ta kontakt med din lokale selger eller e-post anja@lulucopenhagen.com

Last ned logopakken vår her.